Hakkımızda

Özzaim Havacılık Teknik Tedarik;

Dinamik bir yapıda hızla gelişen TÜRK Sivil / Askeri Havacılık ve Savunma Sanayii'nin Kamu ve Özel Sektördeki temsilcilerinin; Kalite, Emniyet, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve İnovasyon politikalarını en üst seviyede gerçekleştirebilmeleri  için konusunda Uzman Profesyonel Teknik Tedarik Hizmeti verecek güvenilir partnerlere ihtiyaç duymaktadır.

Sektörel Uzmanlık / Güvenilirlik

Savunma Sanayii, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Sivil Havacılık sektörü için gerçekleştirdiğimiz projelerimiz sektörel uzmanlık ve Güvenilirliğimizin referansıdır. 

Kara Havacılık Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Sahil Güvenlik Hava Komutanlığı, Jandarma Havacılık Başkanlığı, EGM Havacılık Daire Başkanlığı, Askeri Fabrikalar – Hava İkmal Bakım Üsleri / Ana Bakım Üsleri.

Türk Havacılık Ağır Bakım ( MRO ), Türk Hava Yolu Şirketleri Hat Bakım, Genel Havacılık, Sivil Helikopter Bakım şirketleri

Sonrasında oluşacak ek maliyetlerin telafi edilemez seviyede olacağı için… (Emniyet, İş Sağlığı ve Güvenliği, çalışılan komponente hasar verme, kısa sürede hasar/deformasyon oluşma sebebi ile yeniden satın almalar).

Global pazarda öncelikli tercih edilen; ürünleri Aerospace Standard AS4984A,  ANSI, ASME, MIL STD-MIL SPEC ile sertifiye edilmiş markaları sizlere sunuyoruz.  

ASLA; kısa vadeli düşünerek düşük maliyetli ürünler ile başlangıçta cazip gelecek teklifler sunamayız.

İşimiz

Ürün sağlamaktan daha fazlasını sunmak, maliyetlerinizi azaltmak, verimliliğinizi artırmak, ve yatırımlarınızın karşılığını hızlı ve doğru bir şekilde almanızı sağlamak. Güvenilir stok seviyesi ile hızlı tedarik, uzmanlık seviyesinde takım oluşturma hizmetleri, teknik eğitim çalışmaları...

Aslında; bir Endüstriyel Tedarikçiden çok daha fazlasıyız.

Misyonumuz

25 yıldır süregiden Hava Araçları Bakım sektöründe teknisyen ve mühendisler ile direkt sahada yapılan çalışmalarımız sonucu oluşan tecrübemize bağlı olarak; Kalite, Emniyet, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve İnovasyon politikalarınızı koruyarak maliyetlerinizi düşürmek misyonumuzun ana ögesidir. Tek bir üreticiye bağlı kalmadan sizlerin ihtiyaçlarınız ve beklentilerinize uygun ürün ve üreticiler ile; Kullanım sıklığı, işlevsellik, performans beklentilerinize bağlı olarak; Takım Setleri içerik çalışmalarınızda; sektörel tecrübemiz ile efektif ürün seçimi konusunda teknik danışmanlık sağlarız.

Maksimum performanslı ideal alet içeriği olan takım setlerini en uygun maliyetler ile oluşturulmasını sağlarız.


Telefon

+90 262 325 74 75

Harita

Özzaim Tic.Ltd.Şti.

Facebook

Özzaim Tic.Ltd.Şti.